logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓      
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (49.4%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR                         
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                  ✓ 
KA                         
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓                  ✓ 
RS                         
VK  ✓                  ✓ 
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV                         
KE GL                         
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓                  ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓                  ✓ 
SO                         
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓                  ✓ 
NZ  ✓                  ✓ 
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ  ✓                  ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE                         
ML            ✓           
PO  ✓                  ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓                  ✓ 
SK  ✓                  ✓ 
SL                         
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓                  ✓ 
VT  ✓                  ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM                         
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓                  ✓ 
DK                         
KM                         
LM                         
MT  ✓                  ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓                  ✓ 
TR  ✓                  ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓                  ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 71. ročník (školský rok 2021/2022)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
kategória:
A
B
C
Z9
 

krajské kolo, kategória Z9, kraj Prešov (adresa na zdieľanie: )
(29. 3. 2022)

menoročník, škola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Matej Karpáč 9. ZŠ J. Švermu, Humenné 5 6 6 6 23 Marianna Coganová
2. Filip Krafčík 9. G. T. Vansovej, Stará Ľubovňa 5 6 5 6 22 Monika Vilinová
3. Filip Adamišín 9. Cirk. ZŠ sv. Egídia, Bardejov 6 3 6 6 21 Ján Sim
Alena Čarnogurská 9. ZŠ Spišské Hanušovce 3 6 6 6 21 Zuzana Dudová
Aneta Štefančínová 9. G. J. A. Raymana, Prešov 5 4 6 6 21 Jana Jašurková
6. Adam Macko 9. ZŠ J. Švermu, Humenné 5 3 6 6 20 Anna Bočkayová
Tomáš Sukeľ 9. ZŠ J. Švermu, Humenné 5 5 4 6 20 Martin Kuľha
Simona Šaradínová 9. ZŠ Gašpara Haina, Levoča 6 2 6 6 20 Zuzana Šefčíková
9. Nina Anna Betáková 9. ZŠ J. Švermu, Humenné 4 3 6 6 19 Martin Kuľha
Martin Dudjak 0. G. D. Tatarku, Poprad 5 2 6 6 19 Miroslava Vojčíková
Alex Kanderka 9. G. J. A. Raymana, Prešov 4 3 6 6 19 Jana Jašurková
Jakub Lazorčák 9. ZŠ Kúpeľná, Prešov 5 3 5 6 19 Miroslav Leščinský
Tomáš Neupauer 9. ZŠ Kúpeľná, Prešov 4 4 5 6 19 Miroslav Leščinský
14. Marek Ištok 9. G. J. A. Raymana, Prešov 6 6 6 0 18 Jana Jašurková
Alžbeta Kurimská 9. G. sv. Moniky, Prešov 5 2 5 6 18 Andrea Petrovská
16. Terézia Ferková 9. ZŠ Hrnčiarska, Humenné 2 3 6 6 17 Janka Hobľaková
17. Jozef Jurko 9. G. sv. Mikuláša, Prešov 1 3 6 6 16 Judita Bujdosóová
Patrícia Slivková 9. ZŠ Sídlisko juh, Vranov nad Topľou 1 3 6 6 16 Iveta Filičková
Patrik Tokarčík 9. ZŠ B. Krpelca, Bardejov 1 3 6 6 16 Monika Hnatková
20. Tomáš Jakubek 9. ZŠ Školská, Sečovská Polianka 0 3 6 6 15 Mária Širáková
Hana Melcherová 9. G. sv. Františka Assiského, Levoča 5 2 6 2 15 Mária Pokrievková
Laura Olexová 9. ZŠ Školská, Spišská Teplica 3 3 3 6 15 Alena Tekelová
Samuel Šarišský 9. Cirk. ZŠ sv. Gorazda, Prešov 2 4 3 6 15 Ingrid Alvarez
Nina Šurinová 9. ZŠ Mierová, Svit 0 3 6 6 15 Zuzana Stoklasová
25. Eduard Hájnik 9. ZŠ Mlynská, Stropkov 2 3 3 6 14 Adriána Vašková
Oliver Taliga 9. ZŠ Pugačevova, Humenné 0 3 5 6 14 Monika Trembuľáková
27. Martin Filčák 9. ZŠ Hrnčiarska, Humenné 5 3 2 3 13 Jana Kitková
28. Viliam Satvár 9. ZŠ Kúpeľná, Prešov 3 3 6 0 12 Hantáková Anna
ostatní riešitelia
29. Dominika Jakubčová 9. G. D. Tatarku, Poprad 5 3 3 0 11 Jana Maličká
Alan Lichvarčík 9. ZŠ 17. novembra, Sabinov 1 3 6 1 11 Elena Macková
31. Martina Bereščáková 9. ZŠ B. Krpelca, Bardejov 1 3 6 0 10 Monika Hnatková
Laura Jakubčová 9. ZŠ Pugačevova, Humenné 1 3 6 0 10 Jana Šubertová
Adam Kočiš 9. ZŠ 17. novembra, Sabinov 1 3 6 0 10 Elena Macková
Patrik Štofčík 9. ZŠ Osloboditeľov, Kamenica nad Cirochou 1 3 6 0 10 Katarína Terkošová
Matúš Švagerko 9. ZŠ Školská, Vikartovce 0 3 6 1 10 Darina Koščaková
Gabriela Tovarňáková 9. ZŠ Hrnčiarska, Humenné 0 3 2 5 10 Jana Kitková
37. Ján Dávid Foľta 9. G. J. A. Raymana, Prešov 2 3 4 0 9 Jana Jašurková
Peter Hvišč 9. ZŠ Šrobárova, Prešov 0 3 6 0 9 Anna Mudráková
Stanislava Molčanová 9. ZŠ Komenského, Lipany 2 2 4 1 9 Antónia Šándorová
40. Šimon Čura 9. ZŠ Hrnčiarska, Humenné 2 3 3 0 8 Jana Kitková
41. Šimon Havriľák 9. ZŠ P. O. Hviezdoslava, Snina 1 3 2 0 6 Eva Gerbocová
42. Dávid Barilla 9. G. Kukučínova, Poprad 1 2 2 0 5 Zuzana Tobisová
43. Tobiáš Babjarčík 9. ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 0 2 2 0 4 Milan Venglár
Andrej Baluďanský 9. ZŠ Konštantínova, Stropkov 1 2 1 0 4 Andrea Špilárová
Samuel Šuľak 9. ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné 0 3 1 0 4 Milan Venglár
46. Viktor Kmiť 9. ZŠ Mlynská, Stropkov 0 3 0 0 3 Adriána Vašková
Šimon Schurdák 9. Obchodná akadémia Jarmočná, Stará Ľubovňa 0 2 1 0 3 Mária Kolumberová
48. Klára Bučková 9. ZŠ Hrnčiarska, Humenné 0 0 0 0 0 Jana Kitková