logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓      
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (49.4%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR                         
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                  ✓ 
KA                         
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓                  ✓ 
RS                         
VK  ✓                  ✓ 
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV                         
KE GL                         
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓                  ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓                  ✓ 
SO                         
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓                  ✓ 
NZ  ✓                  ✓ 
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ  ✓                  ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE                         
ML            ✓           
PO  ✓                  ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓                  ✓ 
SK  ✓                  ✓ 
SL                         
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓                  ✓ 
VT  ✓                  ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM                         
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓                  ✓ 
DK                         
KM                         
LM                         
MT  ✓                  ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓                  ✓ 
TR  ✓                  ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓                  ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 71. ročník (školský rok 2021/2022)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
okres:
BJ
HE
KK
LE
ML
PO
PP
SB
SK
SL
SP
SV
VT
 
kategória:
Z9
Z8
Z7
Z6
Z5
 

okresné kolo, kategória Z9, kraj Prešov, okres Kežmarok (adresa na zdieľanie: )
(26. 1. 2022)

menoškola1.2.3.4.tútor
úspešní riešitelia
1. Alena Čarnogurská ZŠ s MŠ Spišské Hanušovce 6 2 4 1 13 Mgr. Zuzana Dudová
ostatní riešitelia
2. Ján Jurdik ZŠ, Nižná brána 8, Kežmarok 060 01 6 0 4 0 10 Mária Katucká
3. Nikola Pitoňáková ZŠ J. M. Petzvala, Moskovská 20, 05901 Spišská Belá 3 0 5 0 8 Dana Olekšáková
Samuel Straško ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 3 2 3 0 8 Ing. Anna Derevjaniková
5. Brian Róbert Kalafut ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 5 0 2 0 7 Mgr. Monika Svocáková
6. Sabína Halčinová ZŠ ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5, Lendak 3 0 3 0 6 Mgr. Ľudmila Galliková
Matej Mitura ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 2 0 4 0 6 Mgr. Monika Svocáková
8. Daniel Duda ZŠ s MŠ sv. Kríža 5 0 0 0 5 Marta Neupauerová
Alex Fujdiar ZŠ s MŠ sv. Kríža 5 0 0 0 5 Marta Neupauerová
Filip Strela ZŠ s MŠ Slovenská Ves 3 0 2 0 5 Martin Pisarčík
11. Šimon GREŇA ZŠ Vrbov, Vrbov 266, 059 72 Vrbov 2 0 2 0 4 Mgr. G. Dilská
Karin Krempaská ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 3 0 1 0 4 Mgr. Monika Svocáková
Dávid Kulčár ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 0 0 4 0 4 Mgr. Monika Svocáková
14. S. K. ZŠ ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5, Lendak 3 0 0 0 3 Mgr. Ľudmila Galliková
J. P. ZŠ ako organizačná zložka Spojenej školy , Školská 535/5, Lendak 0 0 3 0 3 Ing. Miroslava Sisková
16. Romana Svocáková ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 1 0 1 0 2 Mgr. Monika Svocáková
17. Samuel Horský ZŠ, Dr. Daniela Fischera 2, Kežmarok 0 0 1 0 1 Mgr. Monika Svocáková