logo
nie ste prihlásený
prihlásiť

V roku 2022
MO podporili:

výsledkové listiny výsledky jednotlivcov
oficiálna stránka Slovenskej komisie Matematickej olympiády
sk en
staršie ročníky
predchádzajúci ročník
62. ročník
2012/2013
63. ročník
2013/2014
64. ročník
2014/2015
65. ročník
2015/2016
66. ročník
2016/2017
67. ročník
2017/2018
68. ročník
2018/2019
69. ročník
2019/2020
70. ročník
2020/2021
71. ročník
2021/2022
 
 

kompletnosť dát

krajské kolá
krajABCZ9
BA  ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB  ✓   ✓   ✓      
KE  ✓   ✓   ✓   ✓ 
NR  ✓   ✓   ✓   ✓ 
PO  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT  ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓   ✓   ✓   ✓ 

okresné kolá (49.4%)
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5
BA BA I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BA V  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
MA                         
PK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SC  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BB BB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
BR                         
BS  ✓                  ✓ 
DT  ✓                  ✓ 
KA                         
LC  ✓                  ✓ 
PT                         
RA  ✓                  ✓ 
RS                         
VK  ✓                  ✓ 
ZC  ✓                  ✓ 
ZH  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZV                         
KE GL                         
KE I  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE II  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE III  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KE IV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KS  ✓                  ✓ 
MI  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RV  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SN  ✓                  ✓ 
SO                         
TV  ✓                  ✓ 
NR KN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LV                         
NR  ✓                  ✓ 
NZ  ✓                  ✓ 
SA                         
TO                         
ZM                         
PO BJ  ✓                  ✓ 
HE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
KK  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
LE                         
ML            ✓           
PO  ✓                  ✓ 
PP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SB  ✓                  ✓ 
SK  ✓                  ✓ 
SL                         
SP  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SV  ✓                  ✓ 
VT  ✓                  ✓ 
TN BN  ✓                  ✓ 
IL  ✓                  ✓ 
MY                         
NM                         
PB  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PD  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
PE  ✓                  ✓ 
PU  ✓                  ✓ 
TN  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
TT DS  ✓                  ✓ 
GA  ✓                  ✓ 
HC  ✓                  ✓ 
PN  ✓                  ✓ 
SE  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
SI  ✓                  ✓ 
TT  ✓                  ✓ 
ZA BY                         
CA  ✓                  ✓ 
DK                         
KM                         
LM                         
MT  ✓                  ✓ 
NO  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
RK  ✓                  ✓ 
TR  ✓                  ✓ 
TS  ✓   ✓   ✓   ✓   ✓ 
ZA  ✓                  ✓ 
krajokresZ9Z8Z7Z6Z5

Poradia MO, 71. ročník (školský rok 2021/2022)

okresné kolo
krajské kolo
celoštátne kolo
výberové sústredenie
výb. sústr. pre CPSJ
CPSJ
CPS
IMO
MEMO
EGMO
 
kraj:
BA
BB
KE
NR
PO
TN
TT
ZA
 
okres:
BJ
HE
KK
LE
ML
PO
PP
SB
SK
SL
SP
SV
VT
 
kategória:
Z9
Z8
Z7
Z6
Z5
 

okresné kolo, kategória Z5, kraj Prešov, okres Vranov nad Topľou (adresa na zdieľanie: )
(26. 1. 2022)

menoškola1.2.3.tútor
úspešní riešitelia
1. Ján Juhaščik ZŠ Bystré 6 6 6 18 Ing. A. Andreková
Jakub Palfi ZŠ, Školská 558/1, 094 14 Sečovská Polianka 6 6 6 18 Mgr. Jana Lojanová
3. Timotej Rakocy ZŠ, JUH 1054, Vranov nad Topľou 6 5 6 17 Iveta Filičková
4. Daniel Berta ZŠ, Sídlisko II 1336, 093 01 Vranov nad Topľou 6 6 4 16 Mgr. Matúš Boroš
Matej Kačurák ZŠ, Lúčna 827/26, 093 01 Vranov nad Topľou 6 6 4 16 Igor Demčák
Petronela Kaňuková ZŠ Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou 6 6 4 16 Mariana Muravská
Vanesa Pisarčíková ZŠ, Sídlisko II 1336, 093 01 Vranov nad Topľou 6 6 4 16 Mgr. Alexander Koman
Laura Pivovarníková ZŠ, Sídlisko II 1336, 093 01 Vranov nad Topľou 6 6 4 16 Mgr. Matúš Boroš
Roderik Prieložný ZŠ, Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou 6 6 4 16 Ing. Ján Motešický
Alex Verčimák ZŠ Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou 6 6 4 16 Mariana Muravská
11. Ema Nadzamová ZŠ, Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou 6 4 5 15 Ing. Ján Motešický
Dávid Veliký ZŠ, JUH 1054, Vranov nad Topľou 6 6 3 15 Iveta Filičková
13. Tomáš Popernik ZŠ, Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou 6 4 4 14 Ing. Ján Motešický
Miriam Romanová ZŠ, Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou 5 3 6 14 Anita Mocsáriová
Boris Steeno ZŠ, Sídlisko II 1336, 093 01 Vranov nad Topľou 6 2 6 14 Mgr. Matúš Boroš
16. Aleš Chytra ZŠ, Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou 6 2 5 13 Mgr. Zuzana Melegová
17. Jasmine Sabine Dreveňáková ZŠ Štúrova 341, Hanušovce nad Topľou 6 0 6 12 Mariana Muravská
Beáta Olexová ZŠ, Školská 389, Sačurov 6 3 3 12 Mgr. Róbert Truchan
Ján Šaffa ZŠ, Sídlisko II 1336, 093 01 Vranov nad Topľou 6 0 6 12 Mgr. Alexander Koman
Zuzana Štefanková ZŠ, Sídlisko II 1336, 093 01 Vranov nad Topľou 2 6 4 12 Mgr. Matúš Boroš
21. Adam Jozefiak ZŠ, Školská 558/1, 094 14 Sečovská Polianka 6 1 4 11 Mgr. Jana Lojanová
Alex Paľo ZŠ, Lúčna 827/26, 093 01 Vranov nad Topľou 4 2 5 11 Kristína Hupcejová
23. Jakub Haritun ZŠ, Bernolákova ulica 1061, Vranov nad Topľou 5 0 5 10 Anita Mocsáriová
24. Mária Bačiková ZŠ, Školská 558/1, 094 14 Sečovská Polianka 5 0 4 9 Mgr. Jana Lojanová
Sofia Sudorová ZŠ, Lúčna 827/26, 093 01 Vranov nad Topľou 6 3 0 9 Kristína Hupcejová
ostatní riešitelia
26. Timea Hrehová ZŠ Bystré 3 1 4 8 Ing.A. Andreková
27. Maroš Dzurjak ZŠ Vyšný Žipov 3 0 0 3 Mgr. Michaela Demčáková